Informacje praktyczne

 

Punkt Informacyjny
Mieści się w zabytkowym drewnianym domku przy ul. Kartuskiej 11. Punkt działa w godzinach 17.00-24.00 i można w nim pobrać ulotkę NARRACJI, zakupić torby festiwalowe (możliwa płatność bezgotówkowa) oraz uzyskać niezbędne informacje.

 

Program dla dzieci
Kapsuła czasu to instalacja edukacyjna i gra interaktywna, która łączy elementy nauki, zabawy i sztuki, by opowiedzieć o dawnych i obecnych Siedlcach. Udział w grze jest bezpłatny i nie obowiązują zapisy.

 

Klub Festiwalowy
Ulokowany jest w ogrzewanym namiocie znajdującym się w wąwozie Fortu Góry Gradowej (park pomiędzy ulicami Nowe Ogrody, Powstańców Warszawskich i gen. Henryka Dąbrowskiego). Każdego dnia Klub działa w godzinach 17.00-1.00.

 

Strefa gastronomiczna
Znajduje się przy Klubie Festiwalowym oraz przy Punkcie Informacyjnym.

Food trucki oferują ciepłe dania dla wegan, wegetarian i osób jedzących mięso.

Dodatkowo w godzinach 17.00-21.00 otwarta jest kawiarnia społeczna Caffe Aktywni, działająca w siedzibie Fundacji Świat Wrażliwy przy ul. Kartuskiej 108.

 

Komunikacja miejska
Na Siedlce najłatwiej dojechać tramwajami nr 10 i 12 (przystanek „Powstańców Warszawskich”) oraz autobusami linii 130, 169, 184, 199, 267, 695 (przystanek „Urząd Miejski” lub “Bema”). Z przystanku „Urząd Miejski” kursują również autobusy nocne N3, N6 i N12.

Poruszając się kolejką SKM, należy wysiąść na znajdujących się w pobliżu stacjach Gdańsk-Główny lub Gdańsk-Śródmieście i skierować w stronę ulicy Kartuskiej.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc parkingowych w okolicy zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

 

Spacer umożliwiający obejrzenie wszystkich instalacji trwa ok. 2 godzin.

 

Na wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu wstęp jest bezpłatny i nie obowiązują zapisy.

Instytut Kultury Miejskiej
Targ Rakowy 11
Gdańsk
www.ikm.gda.pl

Kontakt dla mediów:
marta.banka@ikm.gda.pl
tel. 784 594 003

Instytut Kultury Miejskiej GGM Miasto Gdańsk
Narracje #14

NARRACJE #14