Informacje dodatkowe

Punkt informacyjny mieści się na placu przed Domem Zdrojowym (ul. Zdrojowa 2). Punkt działa w godzinach 18.00-24.00 i można w nim pobrać ulotkę NARRACJI, zakupić torby festiwalowe oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

 

Klub Festiwalowy mieści się w budynku dawnego Night Clubu Balladyna (al. Hallera 232). Więcej o klubie przeczytać można TU.

 

Komunikacja miejska umożliwia dojazd do początkowego i powrót z końcowego przystanku trasy festiwalowej:
-start trasy znajduje się na placu przed Domem Zdrojowym (ul. Zdrojowa 2) – w pobliże dojechać można tramwajami nr 3 i 5 lub autobusami nr 148 i 188 (kursuje wyłącznie w piątek). Należy wysiąść na przystanku „Brzeźno”;
-zakończenie trasy znajduje się w okolicy Klubu Festiwalowego (al. Hallera 232) – w pobliżu kursują tramwaje nr 3, 5 i 8 oraz autobusy nr 148, 188, jak również autobusy nocne N2 i N12. Należy wysiąść/wsiąść na przystanku „Dworska”.
Polecamy sprawdzenie sposobów dojazdu w serwisie: www.jakdojade.pl

 

Program dla dzieci
Szczegóły dotyczące warsztatów i spacerów edukacyjnych dla dzieci znajdują się w Programie oraz zakładce Wydarzenia. Na wszystkie zajęcia dla najmłodszych wstęp jest wolny i nie wymaga zapisów.

 

Strefa gastronomiczna znajduje się w pobliżu Klubu Festiwalowego. Food trucki oferują ciepłe dania dla osób jedzących mięso, wegan i wegetarian.

 

Kawiarnia Przystanek Kawa (ul. Zdrojowa 2) podczas trwania Festiwalu otwarta będzie do godz. 24.00. Na miejscu kupić można m.in. specjalną Narracyjną Kawę.

 

Wydarzenie towarzyszące
Spektakl pt. „Stara kamienica” Teatru Seniora „Pełnoletni” zaprezentowany zostanie w sobotę o godz. 17.00 w Projektorni GAK (ul. Dworska 29 A). Scenariusz napisał zespół Teatru Seniora wraz z Eweliną Damps, która jest również reżyserką przedstawienia. Muzykę skomponował Paweł Zagańczyk. Producentem spektaklu jest Projektornia GAK.

 

Na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Festiwalu wstęp jest bezpłatny.

Zapisy obowiązują wyłącznie na przedstawienia Teatru Cantabile 2.

 

Narracje 9

Narracje 9