EN facebook
 

O FESTIWALU PROGRAM MAPA WYDARZEŃ ORGANIZATORZY KONTAKT ARCHIWUM  Summer Recreation Camp [ES] + zoom
 


Summer Recreation Camp [ES]

Elektronika lo-fi, shoegaze, world beats, słoneczne popowe melodie i psychodeliczne gitary. Przecięcie ekologicznych ścieżek Lucky Dragons i High Places ze zwichrowaniem solowych dokonań Avey Tare z Animal Collecitve.
Cristian Subirà (aka Summer Recreation Camp) to aktywny członek undergroundowej sceny muzycznej w Barcelonie. Swoją muzyczną przygodę zaczynał w 2004 roku we free-rockowym Dead Man on Campus. Po dwóch latach poświęconych na naukę robienia hałasu na instrumentach stał się częścią tria Coconut (z Pablo „El Guincho” Díazem i Jensem Neumaierem z 12twelve i Guilia y los Tellarini). W czasie dłuższej przerwy w działalności Coconut skupił się na solowym projekcie oraz tworzeniu muzyki z Simonem Williamsem (Jahbitat) jako Narwahal.
W wolnym czasie prowadzi małą niezależną wytwórnię non profit i zajmuje się promocją koncertów jako Discos Compulsivos / LUV LUV.
Jako Summer Recreation Camp Cristian dzielił scenę m.in. z Laundry Room Squelchers, Zbigniewem Karkowskim, Publicist, AU, White Magic i Andrew Bernsteinem.

www.summerrecreationcamp.bandcamp.com
www.myspace.com/summerrecreationcamp

NA NARRACJACH: Klub festiwalowy, dawna fabryka, ul. Reduta Miś
18.11, piątek, 22.00, (koncert)
19.11, sobota, 23.00, (dj set)