EN facebook
 

O FESTIWALU PROGRAM MAPA WYDARZEŃ ORGANIZATORZY KONTAKT ARCHIWUM  CSW Łaźnia i Uczniowie klas 5a i 5b, szkoła podstawowa nr 65
 


CSW Łaźnia i Uczniowie klas 5a i 5b, szkoła podstawowa nr 65

Mieszczące się w budynku dawnej łaźni publicznej Centrum Sztuki Współczesnej jest międzynarodową instytucją wystawienniczą, która dysponuje szerokim wachlarzem programów wprowadzających i wspierających szeroko pojętą sztukę, poczynając od teatru, przez film, aż po projekty interdyscyplinarne.
Poprzez mobilną Galerię LKW oraz Zewnętrzną Galerię Miejską Łaźnia wpływa również na swoją najbliższą okolicę, upowszechniając wszelkiego rodzaju zjawiska społeczno-kulturalne widziane z perspektywy sztuki.

www.laznia.pl

NARRACJE 2011 Projekt: Przemieniając chaos w sztukę.

Przez cztery dni Beata Zalewska współpracowała z grupami piątoklasistów, zapoznając ich z technikami improwizacji. W drugiej części warsztatów dzieci weryfikowały swoje prace i kadrując
spontaniczne i często chaotyczne kompozycje doszukiwały się form kojarzących się im z konkretnymi kształtami lub emocjami, zamieniając chaos w sztukę. Prace zostaną wyświetlone na fasadzie szkoły w postaci wielkoformatowej prezentacji.

Lokalizacja: Ściana Szkoły Podstawowej nr 65, ul. Śluza 6 – oglądana od strony CSW Łaźnia