Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /narracje2017/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Narracje 9<br /> <b>Warning</b>: Use of undefined constant left - assumed 'left' (this will throw an Error in a future version of PHP) in <b>/narracje2017/wp-content/themes/narracje9/header.php</b> on line <b>20</b><br /> | PROGRAM

PROGRAM

17 listopada / piątek

18.00-24.00
godziny działania instalacji

18.00
otwarcie Festiwalu oraz oprowadzanie po instalacjach z kuratorką / plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

18.00-24.00
Klub Festiwalowy / budynek dawnego Night Clubu Balladyna, al. Hallera 232

18.00-21.00
warsztaty dla dzieci Morska wyprawa w najciekawsze zakątki Brzeźna / prowadzenie Natalia Cieszyńska / do warsztatu można dołączyć w każdej chwili / Dom Sąsiedzki „Przy Północnej” (siedziba Fundacji „Sprawni Inaczej”), ul. Północna 5

18.30-22.00 (co 15 min)
oprowadzanie po instalacjach z przewodnikami / zbiórka + start: plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

18.30, 20.30
spacer edukacyjny dla dzieci z rodzicami / prowadzenie Marta Karalus i Maria Niemyjska / zbiórka + start: plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

19.00
wykład i warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat Balticarium – najciekawsze zwierzęta Bałtyku / prowadzenie Natalia Uryniuk / czas trwania 2 h / Dom Sąsiedzki „Przy Północnej” (siedziba Fundacji „Sprawni Inaczej”), ul. Północna 5

19.00, 21.00
warsztaty dla dzieci w wieku 7-13 lat Tutejsi dawni / prowadzenie Magdalena Korbuszewska / czas trwania 1,5 h / Dom Sąsiedzki „Przy Północnej” (siedziba Fundacji „Sprawni Inaczej”), ul. Północna 5

19.30
oprowadzanie po instalacjach z przewodnikami w językach angielskim oraz rosyjskim / zbiórka + start: plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

 

18 listopada / sobota

18.00-24.00
godziny działania instalacji

18.00
oprowadzanie po instalacjach z kuratorką / zbiórka + start: plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

18.00-24.00
Klub Festiwalowy / budynek dawnego Night Clubu Balladyna, al. Hallera 232

18.00-21.00
warsztaty dla dzieci Morska wyprawa w najciekawsze zakątki Brzeźna / prowadzenie Natalia Cieszyńska / do warsztatu można dołączyć w każdej chwili / Dom Sąsiedzki „Przy Północnej” (siedziba Fundacji „Sprawni Inaczej”), ul. Północna 5

18.15-22.00 (co 15 min)
oprowadzanie po instalacjach z przewodnikami / zbiórka + start: plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

18.30, 20.30
spacer edukacyjny dla dzieci z rodzicami / prowadzenie Marta Karalus i Maria Niemyjska / zbiórka + start: plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

19.00
wykład i warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat Balticarium – najciekawsze zwierzęta Bałtyku / prowadzenie Natalia Uryniuk / czas trwania 2 h / Dom Sąsiedzki „Przy Północnej” (siedziba Fundacji „Sprawni Inaczej”), ul. Północna 5

19.00, 21.00
warsztaty dla dzieci w wieku 7-13 lat Tutejsi dawni / prowadzenie Magdalena Korbuszewska / czas trwania 1,5 h / Dom Sąsiedzki „Przy Północnej” (siedziba Fundacji „Sprawni Inaczej”), ul. Północna 5

19.30
oprowadzanie po instalacjach z przewodnikami w językach angielskim oraz rosyjskim / zbiórka + start: plac przed Domem Zdrojowym, ul. Zdrojowa 2

wydarzenie towarzyszące
17.00: Stara kamienica / spektakl Teatru Seniora „Pełnoletni” / Projektornia Gdański Archipelag Kultury, ul. Dworska 29 A

Narracje 9

Narracje 9